:
Наталія Яковенко

Наталія Яковенко

Народилася у Києві в одному з найінтелігентніших районів столиці – Борщагівці.

Там закінчила школу і вирушила у доросле життя. Спочатку навчалась у медичному училищі №2, завдяки якому тепер умію відмінно робити внутрішньом’язові ін’єкції, компреси і надавати першу медичну допомогу.

Потім я вступила до Аграрної академії і, як не дивно, саме тут уперше замислилася про роботу журналіста. А сталося це під час складання іспиту з агрохімії, коли я витягла білет, відповіді на який не знала зовсім. Довелося залучити всю свою уяву і фантазію, аби заповнити білий аркуш екзаменаційного листа хоч якось оповіддю. У результаті я так захопилася писаниною, що і чотирьох аркушів виявилося замало. Викладачка-екзаменатор, прочитавши мій твір, зауважила, що моє місце – в Інституті журналістики. Однак цю підказку я всерйоз не сприйняла і на другому курсі перевелась до Економічного університету на кафедру маркетингу, де згодом вступила і до аспірантури.

Трудову діяльність як для дівчини з благополучної сім’ї розпочала досить рано. У 16 років уже працювала медсестрою, в 19 бухгалтером, у 22 – менеджером з реклами. Проте найцікавіше – телебачення – у моєму житті з’явилося тоді, коли я припинила гонитву за високим заробітком і сконцентрувалася на втіленні своєї давньої мрії.

Моє знайомство із закадровим світом розпочалося з участі у зйомках шоу "Хто проти білявок". Магія телебачення заполонила мене, і я стала студенткою курсу "журналіст-телеведучий" Першої національної школи телебачення. Після його закінчення вже мала базові знання, проте справжня телевізійна школа розпочалася лише в 2011 році, коли потрапила працювати на Перший Національний.

Саме відтоді у моєму житті почалася така важка і водночас захоплива робота над собою – над мовою, зовнішністю, поведінкою у кадрі. Впродовж наступних трьох років я працювала над створенням проектів, як "Телеакадемія", "Легко бути жінкою", "Дорослі ігри", "Нехай вам буде кольорово".

Сьогодні працюю у програмі "Школа Мері Поппінс" і маю чотирьох дітей! Так, так! Дітей, які є моїми співведучими у цій пізнавальній передачі!Вони унікальні кожен по-своєму, талановиті і самобутні. Я рада, що мені випала роль Мері Поппінс, і багато-хто говорить, що цей образ мені личить. Я пишаюся тим, що на нашому телеканалі роблять дитячі програми, і що я дотична до їх створення.