:

На розгляді Верховної Ради 2 законопроекти щодо реінтеграції Донбасу

Четвер, 05 жовт. 2017  15:58


Вніс їх Президент і визначив як невідкладні. Перший документ передбачає визнання Росії агресором. Для збереження суверенітету можна в мирний час залучати армію із застосуванням зброї та бойової техніки. Керування військом покладають на Об’єднаний оперативний штаб. Нині це в компетанції штабу антитерористичної операції. Райони Донецької та Луганської областей, які зараз називають непідконтрольними Україні, будуть названі "тимчасово окупованими". Україна не визнає будь-яких правових актів на цих територіях. У другому законопроекті йдеться про можливість розміщення на Донбасі миротворців ООН на українських умовах. Нині в парламентарів перерва. У фракції "Опозиційного блоку" заявили – не голосуватимуть за жоден із президентських законопроектів.

Тим часом під Верховною Радою палили димові шашки - там зібрали мітинг противники закону про реінтеграцію Донбасу в будь-якій редакції. Кажуть – це узаконення автономії терористичних ДНР та ЛНР.

Натомість представник Президента в парламенті Ірина Луценко ще раніше назвала винесені на розгляд Ради законопроекти – компромісом.Інші новини