:
Стартові матчі Чемпіонату світу з хокею U18 на UA: ПЕРШИЙ хоча б один раз подивилися понад мільйон українців

Стартові матчі Чемпіонату світу з хокею U18 на UA: ПЕРШИЙ хоча б один раз подивилися понад мільйон українців

17 квітня 2018

Чемпіонат світу з хокею U18 серед юніорів до 18 років стартував у Києві 14 квітня. За першим матчем турніру між збірними України та Японії у київському Палаці спорту спостерігали понад три тисячі осіб. Для тих, хто не може бути присутнім на головній хокейній арені української столиці, телеканал UA: ПЕРШИЙ і сторінка у мережі Facebook UA: СПОРТ здійснюють прямі трансляції всіх матчів збірної України.

Так, матч українських хокеїстів проти Японії (поразка України 0:1), який відбувся у суботу, 14 квітня, на телеканалі UA: ПЕРШИЙ подивилися 460 тисяч* глядачів по всій країні. Матч проти збірної Австрії (перемога України 5:3), який відбувся 15 квітня, переглянуло 685 тисяч* глядачів. Таким чином, стартові матчі Чемпіонату світу з хокею U18 хоча б один раз подивилися 1 мільйон 145 тисяч* українців. У мережі Facebook на сторінці UA: СПОРТ трансляції двох стартових матчів разом зібрали майже 20 000 переглядів.

Родзинкою телетрансляції стала виїзна мікс-зона, в якій журналістка Олеся Трофимова спілкується протягом матчів з функціонерами, хокеїстами і тренерами. Перші два ефіри відвідали: Президент Федерації хокею України Анатолій Бревзін, екс-тренер національної збірної України Олександр Саукан, тренер юніорської збірної України Ігнатьєв Олег, генеральний менеджер збірної України Георгій Зубко, захисник національної збірної України Сергій Бебинець, воротар національної збірної України Богдан Дяченко і капітан юніорської збірної Артем Матейченко.

На глядачів UA: ПЕРШИЙ і підписників Facebook-сторінки UA: СПОРТ очікують ще три захопливі хокейні матчі:

17 квітня, вівторок, 19:50 – Угорщина-Україна
18 квітня, середа, 19:50 – Італія-Україна
20 квітня, п’ятниця, 19:50 – Україна-Румунія

Нагадаємо, Україна здобула право на проведення юніорської світової першості, випередивши Австрію, Італію та Угорщину. Президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін зазначив, що на позитивне рішення Міжнародної федерації вплинуло проведення в Україні на високому рівні Чемпіонату світу з хокею-2017 у дивізіоні 1А.

*Дані ТВ-панелі належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс та представлені UA: ПЕРШИЙ. Дані наведені для аудиторії Universe, показник cov#, дані за 14 і 15 квітня Overnight. Детальніше по показникам – у глосарії ІТК.

Фото: Укрінформ

Читайте також: