:

"Лайфхак українською" йде на канікули, а його творці – ні

15 червня 2018

Цієї суботи, 16 червня, о 10:30 телеканал UA: ПЕРШИЙ покаже заключний випуск другого сезону програми "Лайфхак українською". Хотілося б сказати, що скетч-шоу йде на невеличкі канікули – але ж насправді його творці працюватимуть усе літо, щоб восени здивувати глядачів новими цікавинками. До того часу ви можете переглянути всі випуски тут.

Доки школярі відпочивають, а студенти здають останні екзамени, суспільне мовлення береться полегшити роботу вчителям, викладачам, менторам та усім, хто вболіває за чистоту української мови. Ми готові до співпраці зі школами, ВНЗ, освітніми літніми таборами та курсами української мови. Тому, якщо ви маєте бажання зробити навчання цікавішим, отримати доступ до каталогу випусків або ж запросити творчу команду "Лайфхаку українською" на урок – пишіть нам на press@suspilne.media.

Нагадаємо, "Лайфхак українською" – це просвітницька програма, яка знайомить глядачів із особливостями української мови. Причому робить це так, що правила раптом перестають бути занудними! Ведучий Дмитро Хоркін розказує про "тонкі" моменти нашої рідної мови, а двоє акторів одразу ж демонструють мовні ситуації у дотепних скетчах. Запам’ятовується миттєво, не зважаючи ні на що (чи "не дивлячись ні на що"?).

Читайте також: