:
Новий сезон

Новий сезон "Фольк-music" збере рекордну кількість зірок

05 жовтня 2018

В ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ 14 жовтня о 14:20 відбудеться прем’єра нового сезону програми "Фольк-music", яка збере рекордну кількість зірок за всі десять років існування проекту. В новому сезоні суттєво зміниться музична складова і наповнення програми.

"Оновлений "Фольк-music" буде не лише збирати скарби української народної пісні, але й активно популяризувати її виконання. Для цього ми залучаємо найпопулярніших зірок української сцени. На шанувальників "Фольк–music" чекає зустріч із такими чудовими артистами як Оксана Муха, "Воплі Відоплясова", Kozak System, Марія Бурмака, Фома та "Мандри", Іванка Червінська, GrozovSka Band, Тоня Матвієнко, ДІЛЯ, Luiku та багато інших", – розповідає музичний продюсер творчого об’єднання музичних і розважальних програм суспільного мовлення Олександр Стасов.

Якщо у попередні роки гостями програми ставали переважно естрадні артисти, то тепер "Фольк-music" запрошуватиме українських виконавців, які популяризують народну пісню в Україні та закордоном.

"Важливо, щоб народні пісні, які ми презентуємо у "Фольк-music" не залежувалися в архівах телебачення. Пісня має жити у народі, тому ми створюємо і поширюємо контент на всіх платформах Суспільного: телебаченні, радіо та діджитал. У наших найближчих планах – створення онлайн-ресурсу, на якому у вільному доступі будуть народні пісні, які редакція "Фольк-music" зібрала упродовж десяти років існування програми", – каже Олександр Стасов.

Нагадаємо, "Фольк-music" єдина програма на вітчизняному телебаченні, яка популяризує українську народну пісню та її традиції. Перший випуск шоу вийшов в ефір у вересні 2008 року.

Фото: Володимир Шевчук

Читайте також: