:
Україна здобула перше

Україна здобула перше "золото" на літніх Юнацьких Олімпійських іграх!

09 жовтня 2018

Сьогодні вночі українська спортсменка Катерина Чорній виборола золоту медаль у фехтуванні на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі. Це перша медаль України у фехтуванні за всю історію Юнацьких Олімпіад!

Фінальний поєдинок був фантастичним за накалом: від початку 17-річна українська шпажистка програвала суперниці – чинній чемпіонці світу серед кадетів Се Кєйлінь Сінь Янь з Гонконгу. Але після другої трихвилинки юна спортсменка буквально вирвала перемогу із рахунком 11:9. Вітаємо Катерину та всю Україну!

Телеканал UA: ПЕРШИЙ показує прямі трансляції III літніх Юнацьких Олімпійських ігор, які проходитимуть з 6 по 18 жовтня у Буенос-Айресі (Аргентина). Це вперше Олімпійські змагання серед молодих атлетів транслюються на українському телебаченні. Усі регіональні філії суспільного мовника показуватимуть змагання III літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2018 у записі.

Нагадаємо, Юнацькі Олімпійські ігри – це спеціальні Олімпійські ігри для спортсменів-юніорів віком від 15 до 18 років. Цього року Ігри вперше відбуваються за межами Азії (Сингапур-2010, Нанкін-2014). Юні атлети з 206-ти країн світу розігрують 241 комплект нагород у 32 видах спорту (34 спортивні дисципліни). Україну представляють 55 спортсменів у 22-х видах спорту. Вболіваємо за наших спортсменів разом!

Фото з Facebook-сторінки НОК

Читайте також: