:
Українські атлети за день здобули три

Українські атлети за день здобули три "золота" літніх Юнацьких Олімпійських ігор!

11 жовтня 2018

Четвертий день ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі став зірковим для команди українських атлетів. Три перемоги за день! Вітаємо наших юних атлетів та всю Україну.

В академічному веслуванні до фінішу фінального заїзду серед чоловічих одиночок першим прийшов українець Іван Тищенко. 18-річний черкащанин впевнено виборов Україні друге "золото" на ЮОІ-2018, не залишивши жодних шансів суперникам з Австралії, Білорусі та Перу.

Першою із переможцем спілкувалася спортивна журналістка і телеведуча Суспільного Дар’я Кузнєцова:

Новоспечена чемпіонка ЮОІ-2018 шпажистка Катерина Чорній додала до особистого "золота" перемогу в змішаній командній першості з фехтування. Команда "Європа 1" (українка Катерина Чорній, угорці Крістіан Рабб і Ліза Пустай, француз Арман Спішигер та італійці Мартіна Фаваретто і Давіде ді Веролі) перемогла "Азію-Океанію 1" з рахунком 28:25, і саме наша спортсменка завершувала фінальний поєдинок.

Ще одне "золото" Україні приніс 15-річний черкащанин Назар Чепурний у командних змаганнях з мультидисциплін гімнастики! Окрім українського гімнаста, до складу "Команди Сімони Байлз" увійшли колеги по дисципліні Крістіан Балаш з Угорщини, Руан Лендж з ПАР, Тамара Аніка Онг з Сингапуру, Фам Ну Фуонг з В’єтнаму, Альба Петіско з Іспанії, болгарська змішана пара в акробатиці Маріела Костадінова і Панайот Дімітров, представниці художньої гімнастики Таліса Торретті з Італії, росіянка Дарія Трубнікова, Єлизавета Лузан з Азербайджану, а також батутисти Ліам Крісті з Австралії та китаєць Фань Сіньі.

Телеканал UA: ПЕРШИЙ показує прямі трансляції III літніх Юнацьких Олімпійських ігор, які проходять з 6 по 18 жовтня у Буенос-Айресі (Аргентина). Це вперше Олімпійські змагання серед молодих атлетів транслюються на українському телебаченні. Усі регіональні філії суспільного мовника показуватимуть змагання III літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2018 у записі.

Нагадаємо, Юнацькі Олімпійські ігри – це спеціальні Олімпійські ігри для спортсменів-юніорів віком від 15 до 18 років. Цього року Ігри вперше відбуваються за межами Азії (Сингапур-2010, Нанкін-2014). Юні атлети з 206-ти країн світу розігрують 241 комплект нагород у 32 видах спорту (34 спортивні дисципліни). Україну представляють 55 спортсменів у 22-х видах спорту. Вболіваємо за наших спортсменів разом!

Читайте також: