:
Святковий спецефір cуспільного мовлення до Дня захисника України

Святковий спецефір cуспільного мовлення до Дня захисника України

12 жовтня 2018

Суспільний мовник України підготував спецпроекти до Дня захисника України, які водночас вийдуть в ефір на трьох загальнонаціональних телеканалах UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ 14 жовтня.

О 8:30 Суспільне наживо транслюватиме відкриття Зали пам’яті захисників України на території Міністерства оборони України.

О 9:30 в ефірі транслюватимуться урочисті заходи на Софійській площі Києва за участі Президента України Петра Порошенка.

З 10:15 суспільний мовник покаже спецпроект "День захисника України", в рамках якого телеведуча програми "Тема дня" на UA: ПЕРШИЙ Ольга Сніцарчук говоритиме у студії з військовими експертами про те, як змінилася українська армія за останні роки та що чекає на неї у майбутньому.

Також в ефірі будуть сюжети, зняті в Києві, Львові, Одесі, Харкові та Житомирі. Герої сюжетів — всі з різних міст, служать у різних родах військ, у кожного своя історія та свої плани на майбутнє, але всі вони захищають Україну. Суспільний мовник зібрав історії, які варто почути у цей день.

Об 11:00 телеканали Суспільного покажуть наживо церемонію складання урочистої клятви ліцеїстами Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

О 14:20 розпочнеться спецвипуск програми "Фольк-music". На телеглядачів чекають унікальні народні пісні, яким вже понад 100 років, а також осучаснені версії автентичних мелодій від зірок української естради: гурту "Без обмежень", "Luiku", "Panivalkova" та Марії Бурмаки.

О 18:00 в ефірі наживо транслюватиметься концерт "Вони присягнули на мир і волю", який проходитиме у київському "Палаці спорту". У програмі — привітання від столичної влади, молебень за мир в Україні та захисників Вітчизни та концертна програма за участю відомих творчих колективів, серед яких Національний академічний хор імені Григорія Верьовки, Національний президентський оркестр, Заслужений академічний ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України та інші.

Читайте також: