:
Прем’єра нового соціального проекту

Прем’єра нового соціального проекту "По обіді шоу" на UA: ПЕРШИЙ

08 листопада 2018

У суботу, 10 листопада, о 15:00 на телеканалі UA: ПЕРШИЙ відбудеться прем’єра нового ток-шоу "По обіді шоу" з Риммою Зюбіною.

"По обіді шоу" – це соціально-розважальний проект, який створений задля того, щоб об’єднати активних, досвідчених, але нігілістично налаштованих людей довкола ідеї співпраці та взаємодопомоги. Допомагати гостям "По обіді шоу" дійти компромісу буде ведуча Римма Зюбіна – відома українська акторка театру та кіно. "Римма є, мабуть, найкращою на сьогодні українською актрисою театру і кіно, – коментує генеральний продюсер суспільно-політичного напряму суспільного мовлення Андрій Сайчук. – При цьому вона ще й хороший психолог, що, напевно, допомагає їй на сцені краще вживатися в роль, а на знімальному майданчику – розкривати героїв. Я знав її як чудового оповідача, який легко забирає всю увагу на себе. Але під час проб вона розкрилася і як уважна співрозмовниця, яка вміє слухати гостя. Їй справді цікаві всі, хто приходить до неї. І ця щира цікавість, емоція – вона безцінна для проекту".

Римма Зюбіна запрошуватиме до студії зіркових гостей, аби обговорити певну соціальну проблему, що випала на їхню долю. Герої ділитимуться власним досвідом, щиро і без прикрас розповідатимуть, із якими складнощами вони стикалися на шляху вирішення проблеми, та як це вплинуло на їхнє подальше життя. Окрім того, до дискусії будуть залучені і глядачі студії: кожен присутній має змогу розказати власну історію та взяти участь в обговоренні. Завдяки різноманіттю поглядів та досвідів, телеглядачі мають змогу почути різні думки стосовно певної проблеми і вже самостійно робити висновки.

Генеральний продюсер суспільно-політичного напряму суспільного мовлення Андрій Сайчук пояснив, що "По обіді шоу" є своєрідним оновленням програм, які полюбилися глядачам: "Це певний бюджетний компроміс між тим, що колись виходило на UA: ПЕРШИЙ у цьому слоті ("Надвечір’я. Долі", "Віра. Надія. Любов"), і тим, що ми хочемо робити. А ми дуже хочемо, щоб на Суспільному було якісне соціальне шоу, де обговорюються цікаві й важливі для суспільства теми, які розкриваються на людських, конкретних історіях. Подібні проекти є на великих комерційних каналах. Вони успішні, рейтингові, але дуже "жовті", навіть токсичні. У нас інший акцент, все-таки, оптимістичний. Хочемо, щоб люди, які дивитимуться "По обіді шоу", ставали більш відкритими до змін та прагнули до самореалізації".

Читайте також: