:
З боксерів в актори, або Життєвий шлях Дмитра Лаленкова

З боксерів в актори, або Життєвий шлях Дмитра Лаленкова

21 вересня 2012

Він – актор, який знявся в півсотні фільмів і серіалів, він – актор, якому не чужий театр, він – просто весела людина, талант у якому побачила сама Ада Роговцева. Дмитро Лаленков, більш відомий як Рома з серіалу "Леся + Рома", – заслужений артист України, лауреат премії "Телетріумф" (2006), п'ятикратний лауреат премії "Київська пектораль". В авторському проекті Людмили Томанек "Ближче до народу" він згадає своє боксерське минуле, вирушить на спортивну риболовлю і заспіває разом з народним хором.

Л. Т.: Що такого ти сказав Аді Роговцевій, що вона побачила в тобі талант і порадила йти в актори?

Д. Л.: Чим може здивувати пацан без підготовки? Ми якийсь капусник робили, а виконавець головної ролі відмовився. І волею випадку довелося мені. Я вийшов, спробував. Пам'ятаю, що мене страшенно тіпало, і я дуже сильно махав руками, як репер. Весь капусник всі сміялися наді мною. А потім підійшли і запитали, чому я не йду в артисти. Відповів, що боюся. А Кость Петрович Степанков сказав: "Ну, бійся! Йди додому, накрийся ковдрою і бійся. Нехай інші будуть артистами". Ось після цього я і вирішив, що варто спробувати.

Л. Т.: Давайте поговоримо про Вашу молоду дружину. Наскільки вона молодша за Вас?

Д. Л.: На кілька років.

Л. Т.: На кілька десятків років?

Д. Л.: Ну не до такої ж міри! На пуд. Знаєш скільки в одному пуді кілограм? 16.

Л. Т.: Це було кохання з першого погляду?

Д. Л.: Ні, не з першого. Якийсь процес таки відбувався: приглядання, принюхування там.

Л. Т.: А як ви познайомилися, адже у вас зовсім різні професії, інтереси?

Д. Л.: Так, вона зовсім з іншого світу, у неї зовсім інші інтереси.

Л. Т.: Це добре, коли чоловік і дружина мають різні професії та інтереси?

Д. Л.: Ні, не обов'язково. Все одно люди живуть інтересами один одного. У нас багато спільних інтересів і поглядів на життя. Ми любимо одну і ту ж літературу, одні й ті ж фільми. І ділимося речами, які дуже важливі для нас. Вона розуміє мої біди і радощі, а я розумію її біди і радощі.

Л. Т.: Вона – Ваша друга половинка?

Д. Л.: Я сподіваюся, що так.

Л. Т.: Ви часто закохуєтесь?

Д. Л.: Ні, я не закохуюся часто, і раніше ніколи часто не закохувався. Людина, яка часто міняє свої уподобання – це ловелас, що не має внутрішнього стержня, за який можна міцно взятися і сказати: "Я так вирішив".

Л. Т.: Але в акторів усе відбувається трохи по-іншому? Ролі, зйомки ... Як уникнути спокуси?

Д. Л.: Я в юності мав один дуже повчальний досвід і з тих пір зарікся, зробивши висновок: не чудуй там, де працюєш, і не гадь там, де ти живеш. Романтика, емоції – це міф, містика, народжена нами тут і зараз. І це все завалиться, щойно кінокамера повернеться в інший бік.

Л. Т.: Ти казав, що останнім часом любиш готувати. Це якось пов'язано з молодою дружиною?

Д. Л.: Так, напевно пов'язано. Просто з'являється бажання мінятися в кращу сторону і робити те, чого раніше не робив. Я, наприклад, вже вмію робити різні страви з риби – вона насправді дуже легко готується. Я не скажу, що я від цього отримую кайф, але мені, принаймні, це цікаво.

Л. Т.: Що приємного ти робиш для своєї дружини?

Д. Л.: Дарую щось смішне, розважаю її. Наприклад, напишу листа якого-небудь, вона прокидається вранці, читає і регоче.

Л. Т.: Яку рису характеру ти поважаєш у собі?

Д. Л.: Не вважайте це за нескромність, але я дуже добра людина. Я ніколи не роблю людям зла. Ну і завжди кажу те, що думаю, і в очі і позаочі.

Л. Т.: Яку роль Дмитро Лаленков ще не зіграв?

Д. Л.: Ой, багато всього, але я не маю на увазі якусь конкретну роль. Я мрію завжди про напрям, про потік думок, емоцій, відносин, а не про щось конкретне.

Л. Т.: Чого Ви боїтеся найбільше?

Д. Л.: Втрат боюся. Провалів боюся. Життєвих, душевних, духовних...

Л. Т.: Ви поспішаєте жити?

Д. Л.: Ні, підганяти життя, хапати його пригорщами – це не моє.

Не пропустіть одкровення Дмитра Лаленкова 23 вересня об 11:00 у програмі "Ближче до народу" на Першому Національному!

Перший Національний – загальнонаціональний телеканал. В ефірі з 1951 року. Є членом EBU. Технічне покриття телеканалу – 98%. У 2012 році телеканал є ексклюзивним транслятором в Україні ХХХ літніх Олімпійських ігор. З 2009 р. медіа-показники Першого Національного виросли удвічі середня частка телеканалу – 4,64% за аудиторією 18+ (червень). Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.

Читайте також: