:
Київ, Дніпро й Одеса – фіналісти відбору господаря Євробачення-2017!

Київ, Дніпро й Одеса – фіналісти відбору господаря Євробачення-2017!

22 липня 2016

Київ, Дніпро й Одеса стали містами-фіналістами відбору господаря Євробачення-2017. Це рішення було ухвалене на засіданні Організаційного комітету з підготовки і проведення міжнародного пісенного конкурсу в Україні 22 липня.

Раніше учасники відбору міста-господаря Євробачення-2017 публічно презентували свої заявки у прямому ефірі "Битви міст" на UΛ:Перший. "Хвиля Євробачення має великий резонанс, і я гордий з того, що буквально днями завдяки Національній телекомпанії України було проведено таку битву міст, де кожне з міст не тільки презентувало себе, а й мало можливість включень з кожної площі того міста. Ми бачили, наскільки люди зацікавлені, наскільки добрі презентації, наскільки сміливі керівники й очільники кожного з міст. І вони усвідомлюють, що крім відповідальності, людського, фінансового ресурсу, який потрібно витрачати, ще можна й отримати великий зиск та ще раз показати, наскільки кожне їхнє місто є особливим. Як я вже казав під час ефіру, я жалкую, що тільки шість міст подали заявки, бо так би ми побачили в кращому світлі практично всю Україну", – сказав на початку засідання Оргкомітету міністр культури України Євген Нищук.

Перші два етапи відбору господаря міжнародного пісенного конкурсу – подача офіційних заявок містами і визначення фіналістів – завершено. Наступним кроком буде візит Європейської мовної спілки до України й детальна інспекція, як тепер уже стало відомо, Києва, Одеси і Дніпра. Місто, яке прийматиме Євробачення-2017, оголосять наприкінці місяця.

Читайте також: