:
Інспекцію потенційних міст-господарів Євробачення-2017 завершено

Інспекцію потенційних міст-господарів Євробачення-2017 завершено

28 липня 2016

Інспекцію трьох потенційних міст-господарів Євробачення-2017 успішно завершено. За два дні, 25 і 26 липня, представники Європейської мовної спілки, Національної телекомпанії України, яка є офіційним мовником-організатором Євробачення-2017, та Оргкомітету з проведення конкурсу в Україні відвідали Київ, Дніпро й Одесу. Заявки саме цих трьох міст виявилися найкращими на попередніх етапах відбору господаря музичного шоу.

Переглянути всі необхідні для проведення Євробачення об’єкти і майданчики, проаналізувати транспортну інфраструктуру міста та обговорити систему безпеки учасникам інспекції особисто допомагали голови міських адміністрацій. Зокрема, під час інспекцій було переглянуто термінали аеропортів Дніпра та Одеси; чотири потенційні арени Євробачення, серед яких Палац спорту та Міжнародний виставковий центр у Києві, "ДніпроЄвроАрену" (спорткомплекс "Метеор") у Дніпрі, стадіон"Чорноморець" в Одесі; локації для офіційних заходів тижнів Євробачення (Євроклубу, містечка Євробачення, церемонії відкриття); обговорено номерний фонд готелів у містах, заходи безпеки, фінансові інвестиції тощо.

І Київ, і Дніпро, й Одеса вражали своєю підготовленістю і бажанням приймати конкурс. Та за підсумками інспекції кожному потенційному місту-господарю Євробачення-2017 була озвучена низка додаткових рекомендацій і надано час на доопрацювання своїх заявок.

У зв’язку з цим супервайзер Європейської мовної спілки – Йон Ола Санд зазначив: "Усі разом ми знайдемо найкраще рішення. Але на це піде певний час. Нам потрібно провести низку переговорів, аби переконатися, що це рішення насправді найкраще. Мені дуже приємно бути частиною цього процесу разом з Національною телекомпанією України, представниками Оргкомітету і партнерами".

"Усі ті, хто займається конкурсом в Європі та Україні – Європейська мовна спілка (ЄМС), Національна телекомпанія України як мовник-організатор, Організаційний комітет, до якого входить КабМін майже в повному складі і який очолюваний Прем’єр-міністром країни, – всі ми не хотіли би діяти поспіхом, а хотіли б отримати більше подробиць. Щоб зважити усе, остаточний вибір і відкладений. Ми відклали його разом з інспекторами ЄМС, які були в Україні два дні, подивилися на всі міста та локації, залишились задоволеними і зрозуміли затримку, бо і самі хотіли б деталей", – говорить генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія.

Зараз Європейська мовна спілка разом з Національною телекомпанією України і Оргкомітетом аналізують доповнені пропозиції від міст-претендентів, аби ухвалити остаточне рішення, щодо того, хто з них отримає право на проведення Євробачення-2017.

Читайте також: