:
Визначено склад журі національного відбору на Євробачення-2017

Визначено склад журі національного відбору на Євробачення-2017

16 грудня 2016

Журі національного відбору на Євробачення-2017, який телеканал UΛ:Перший проводить спільно з СТБ, повністю сформовано. Отож у лютому 2017 року оцінювати учасників нацвідбору будуть: музичний продюсер нацвідбору Костянтин Меладзе, переможниця Євробачення-2016, народна артистка України Джамала і артист, композитор Андрій Данилко.

"Дуже відповідально і почесно бути членом журі національного відбору. Мені це приємно і трохи страшно, бо серед конкурсантів скоріше за все будуть мої колеги, з якими ми зустрічаємося на фестивалях, концертних майданчиках. Точно знаю, що буду об’єктивною, адже мій принцип – завжди говорити правду. Вірю, що ми виберемо достойного представника України", – розповідає Джамала.

"Минулого року національний відбір наче перегорнув нову сторінку нашої української сцени. І в цьому році хочеться знову відкрити цікаві імена. Хочеться змін, наприклад, щоб Україну представив або чоловічий колектив, або сольний виконавець, але саме хлопець", – такі очікування озвучив Андрій Данилко. Він буде в журі нацвідбору вже вдруге.

Наразі триває перший етап національного відбору. Починаючи з першого вересня було отримано близько 500 заявок від сольних виконавців і гуртів, з яких 100 – паралельно беруть участь в онлайн-голосуванні. Усі аудіо та відео-заявки особисто переглядає Костянтин Меладзе.

"Мене, як музичного продюсера національного відбору, безмежно радує, що в нашій країні така велика кількість молодих, талановитих, сучасних музикантів, які при цьому думають, – говорить Костянтин Меладзе. – Уже зараз серед тих, хто надіслав заявки, я бачу дуже цікавих виконавців, які можуть достойно представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі. Серед них є і нові імена, і уже добре відомі; є дуже самобутні з "Х-фактора". Усіх їх хочеться показати в прямих ефірах національного відбору, щоб глядачі побачили, яка різноманітна музика у нас є; хочеться дати майданчик молодим виконавцям. Вірю, що представник від нашої країни, якого ми всі разом виберемо 25 лютого 2017 року, дійсно буде представляти українську музику".

Учасники відбору, які пройдуть перший етап, будуть запрошені на прослуховування до Костянтина Меладзе. Після цього будуть визначені імена півфіналістів, яких Україна й побачить у прямих ефірах. Перший етап триватиме до 15 січня 2017-го.

Система голосування буде такою ж, як і минулого року: журі виставлять свої оцінки, а глядачі голосуватимуть за допомогою смс. За сумою цих балів і будуть визначати переможця.

Півфінали національного відбору на Євробачення-2017 відбудуться 4, 11, 18 лютого, а фінал – 25 лютого. У прямому ефірі шоу показуватимуть телеканали UΛ:Перший і СТБ.

Фото: eurovision.tv, СТБ

Читайте також: