:
Президент мережі фан-клубів Євробачення відвідав арену цьогорічного конкурсу

Президент мережі фан-клубів Євробачення відвідав арену цьогорічного конкурсу

06 лютого 2017

Екскурсію головною ареною для президента міжнародної мережі фан-клубів Євробачення OGAE Саймона Бенета (Simon Bennett), сьогодні, 6 лютого, провела виконавча продюсерка цьогорічного конкурсу Вікторія Романова. Вона розповіла про те, як виглядатимуть приміщення Міжнародного виставкового центру в травні, де розташується прес-центр, трибуни та сцена пісенного конкурсу.

Відвідати Київ президент міжнародної мережі фан-клубів Євробачення виявив бажання, щоб детальніше дізнатися про хід підготовки до травневих шоу і, повернувшись, розповісти про нього європейським ЗМІ. До програми його візиту, який був організований за підтримки Британської ради в Україні, увійшли прогулянки містом, знайомство з командою Євробачення-2017 та відвідини основних локацій.

Саймону Бенету дуже сподобалося просторе приміщення МВЦ і те, що сцена буде розміщена досить близько до глядачів. Він розповів, що був у Києві на Євробаченні 2005 року, і вважає нашу столицю неймовірно гарним містом, а людей – дуже гостинними. "Я був радий побачити арену, обрану для Євробачення цього року. Вона стане чудовим місцем для улюбленого телешоу всієї Європи і створить прекрасну атмосферу для тисяч фанів, котрі відвідають Київ. Я також вражений величезною кількість підготовчих робіт, всім процесом підготовки, націленої на те, щоб Київ успішно провів Євробачення2017. Переконаний, фани полюблять це прекрасне місто", – зазначив президент мережі фан-клубів Євробачення.

Арену також відвідав і віце-президент українського фан-клубу Валентин Панченко.

Нагадаємо, що відсьогодні розпочалася акредитація на пісенний конкурс для преси та фанів. Взяти участь у Євробаченні-2017, яке прийме Київ, виявили бажання 43 країни. Півфінали пісенного конкурсу відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

Читайте також: