:
Отримано більше 10 тисяч заявок від охочих стати волонтерами Євробачення-2017

Отримано більше 10 тисяч заявок від охочих стати волонтерами Євробачення-2017

07 лютого 2017

Бути волонтерами Євробачення-2017, яке вже навесні прийматиме Київ, крім українців, виявили бажання громадяни із 17 країн світу. Загалом станом на сьогодні отримано трохи більше 10 тисяч заявок від охочих долучитися до Eurovision Volunteers’ Family.

"Ми були приємно вражені, коли за першу добу відбору волонтерів до нас надійшло понад 1500 заповнених анкет. А тепер їх більше десяти тисяч, і серед них заявки від іноземних громадян із 17 країн. Ми отримали листи не лише від сусідніх європейських країн, нам надійшли анкети з Австралії, Сполучених Штатів, Об’єднаних Арабських Еміратів та Республіки Кореї. Це показник того, що світ спостерігає за нашою підготовкою до Євробачення і що до України навесні 2017-го завітають гості з багатьох куточків світу", – розповідає виконавча продюсерка Євробачення-2017 Вікторія Романова.

Прийом анкет волонтерів на міжнародний пісенний конкурс, що відбудеться в Києві, розпочався 19 грудня 2016-го і триватиме до 17 лютого поточного року*. Зараз команда Євробачення активно опрацьовує отримані заявки та готується до співбесід з потенційними волонтерами, які розпочнуться в лютому.

Серед десяти тисяч отриманих анкет, значна частина була надіслана людьми, які мають багаторічний і міжнародний волонтерський досвід. Також дехто з потенційних волонтерів Євробачення-2017, крім поширеної англійської, німецької, французької, іспанської, італійської чи португальської володіє такими мовами, як іврит, суахілі, хінді, індонезійська, іранська, норвезька, шведська, в’єтнамська, арабська, нідерландська або японська.

Перші співбесіди в Національній суспільній телерадіокомпанії України, а також за допомогою Skype-зв’язку, розпочнуться в лютому. Вони передбачають знайомство організаторів з претендентами, тестування знань іноземної мови та обговорення напрямку та графіку роботи під час Євробачення-2017. Важливим критерієм у відборі волонтерів для пісенного конкурсу буде мотивація долучитися до Eurovision Volunteers’ Family.

За результатами співбесід буде відібрано 750 волонтерів. У березні та квітні для них проводитимуться тренінги й інструктажі. Деякі категорії волонтерів, чия робота стосуватиметься логістики, акредитації, а також хостес, розпочнуть працювати вже у березні.

Нагадаємо, що 62-й за ліком міжнародний пісенний конкурс Євробачення навесні 2017 року прийматиме столиця України. Свою участь у конкурсі підтвердили 43 країни. Це рекордна кількість учасників, яка за всю історію Євробачення повторювалася лише двічі – у 2008 і 2011 роках. Головною ареною пісенного конкурсу наступного року обрано Міжнародний виставковий центр. Півфінали Євробачення-2017 у Києві відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

*Перший етап відбору волонтерів для роботи під час Євробачення-2017 триватиме до 17 лютого 2017 року. Саме до цього моменту прийматимуться анкети від усіх охочих. Наступним етапом відбору стане проходження співбесіди у лютому.

Читайте також: