:
На UA:Перший стартує ранкове шоу

На UA:Перший стартує ранкове шоу "Про Україну!"

07 квітня 2017

Чим насправді живуть люди у різних куточках країни? З якими проблемами щодня стикаються українці з Вінниці, Кропивницького, Львова та інших регіонів? Що їх турбує і чим вони пишаються? Відповіді на ці питання даватиме нове ранкове шоу "Про Україну!", яке стартує на UA:Перший у понеділок, 10 квітня, о 09:00.

Щодня протягом тридцяти хвилин місцеві журналісти розповідатимуть про життя їхнього регіону. Тематика сюжетів не має обмежень – говоритимуть про комуналку, транспортні проблеми, культуру, політичне життя, освіту, промисловість, корупцію, хабарництво, розваги та курйози.

Головна мета ранкового шоу "Про Україну!" – окреслити коло проблем, які насправді турбують українців, розповісти, чим живе не лише Київ, а вся Україна. А основне – показати українські міста зсередини. "Коли дивишся регіональні новини і загальнонаціональні, то теми, які цікавлять людей в областях, часто дуже відрізняються від того, що показує Київ, – розповідає директор творчого об’єднання "Новини" телеканалу UA:Перший Сергій Мамаєв. – Необхідність транслювати в ефірі загальнонаціонального телеканалу регіональні новини назріла дуже давно. Ми не змінюватимемо тексти сюжетів, братимемо їх такими, як вони виходили в регіональному ефірі. Це буде погляд на країну очима журналістів із регіонів".

Команда програми хоче охопити всі регіони. Та ключовими будуть ті частини країни, де життя є більш активним та насиченим. До прикладу: Львівська, Дніпроперовська, Черкаська, Донецька, Закарпатська, Херсонська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська, Чернівецька, Івано-Франківська області. Поступово редактори програми підтягуватимуть новини з інших регіонів.

"Нещодавно було проведене цікаве дослідження, яке показало, що більше половини глядачів, у першу чергу, цікавляться новинами свого регіону, і лише потім – загальнонаціональними та міжнародними новинами. А центральні телеканали найчастіше розповідають про події, які відбулися у Києві. Ми ж хочемо, щоб регіони дивилися і розуміли, що життя не обмежується столицею, – пояснює Сергій Мамаєв. – НСТУ має 27 регіональних департаментів, які кожного дня виробляють мінімум по 30 хвилин новин. Жоден інший телеканал не має такого ресурсу. Ми хочемо показати, що, незважаючи на свою різноманітність, Україна – єдина".

Читайте також: