:
Посвята у волонтери Євробачення-2017:

Посвята у волонтери Євробачення-2017: "Welcome to Ukraine again!"

26 квітня 2017

Урочиста посвята у волонтери Євробачення-2017 відбулася 25 квітня біля Київської міської державної адміністрації. Із 12 тисяч претендентів було обрано 900 осіб, які погодилися кілька тижнів свого життя присвятити роботі на найбільшому музичному заході року. Урочиста посвята у волонтери відбулася за підтримки офіційного спонсора Євробачення компанії OSRAM.

Мер Києва Віталій Кличко привітав волонтерів з тим, що вони приєдналися до команди організаторів Євробачення-2017, і подякував за бажання зробити столицю місцем, яке назавжди запам’ятається іноземним гостям. "Музику люблять всі. І дуже добре, що пісенний конкурс проходитиме саме в нашому місті, – зазначив мер. – Тепер від кожного з вас залежить, які враження залишаться у гостей Києва. Впевнений, що вони будуть лише позитивними".

Івент-менеджер Євробачення–2017 Кирило Воронін також подякував волонтерам за їхню громадську позицію: "Два тижні вся Європа гостюватиме в Києві. І ми маємо продемонструвати, що можемо проводити такі заходи на найвищому рівні".

Та, мабуть, найбільше волонтери чекали на привітання від співачки Руслани Лижичко, завдяки якій Україна вперше приймала Євробачення в 2005 році. До речі, Руслана приїхала на посвяту просто з аеропорту. Цими днями вона виступала в рамках туру, присвяченому Євробаченню, в Кельні, Ризі, Таллінні та Лондоні, де скрізь говорила: "Welcome to Ukraine again!". Під час посвяти Руслана радо привітала волонтерів: "Всі люди в Європі хочуть приїхати до Києва. Вони прагнуть побачити диво. І для нас це шанс показати Європі, хто ми є насправді!".

Після посвяти у волонтерів розпочнуться робочі будні. Днями вони пройдуть інструктажі за своїми напрямками безпосередньо на робочих майданчиках.

Читайте також: