:
Джамала – про Євробачення-2017, організаторів, конкурсантів і новий альбом 

Джамала – про Євробачення-2017, організаторів, конкурсантів і новий альбом 

10 травня 2017

Переможниця Євробачення-2016 Джамала подякувала всім, хто готує цьогорічний конкурс у Києві – за роботу кожного, хто працює над створенням свята, на яке щороку чекають мільйони телеглядачів по всьому світу.

На прес-конференції, яка відбулася у прес-центрі головної арени Євробачення-2017 співачка розповіла, що готуючись до виступу в першому півфіналі, вона пригадала, як важко бути конкурсантом такого масштабного музичного змагання. На її думку, зрозуміти це зможуть лише ті учасники, які вже пройшли цей шлях. "Це дуже складна робота, і я дуже вдячна всім, хто тут працює, хто робить світло, звук і багато-багато інших необхідних для шоу речей", – сказала Джамала.

Також співачка розповіла, що готує новий альбом: "Мені хотілося писати, щойно я прилетіла до Києва з перемогою. Я багато працюю й невдовзі планую випустити новий альбом, який, сподіваюся, буде доступний і в Європі".

"Моя нова пісня "I Believe In U" написана для вас, – сказала присутнім журналістам і фанам Євробачення Джамала. – Можливо ви не пам’ятаєте, але минулого року в Стокгольмі ви всі мене дуже підтримували, говорили, що вірите в мене, і що мені все вдасться. І тому пісня "I Believe In U" написана про тих людей, які підтримують і надихають".

Під час першого півфіналу Євробачення у Києві артистка виконала свою переможну пісню "1944" у новому аранжуванні за участю симфонічного оркестру. На прес-конференції Джамала зазначила: "Я обожнюю цю пісню, і щоразу виконую її так, наче вперше. Історія цієї композиції дуже особиста і важлива для мене. Може це прозвучить дещо зухвало, але я вважаю, що така пісня як "1944" може бути тільки одна – вона особлива".

Коли Джамалу запитали її думки про те, що перший півфінал відкривала не вона як переможниця, а MONATIK, то співачка запевнила: радіє тому, що українські артисти мають можливість бути представлені на Євробаченні всьому світові: "На Євробачення підтягнулися всі наші музиканти, співаки. Окрім MONATIKа, виступатиме також і ONUKA, і Руслана. І я щаслива, що світ побачить наших артистів".

Наприкінці прес-конференції Джамала запросила всіх присутніх на свій концерт, а також на фінал Євробачення-2017, під час якого відбудеться світова прем’єра її нової пісні "I Believe In U". Маленьку її частину вона виконала акапельно.

Читайте також: