:
Євробачення-2017: перші фіналісти й 79 тисяч переглядів у Facebook 

Євробачення-2017: перші фіналісти й 79 тисяч переглядів у Facebook 

10 травня 2017

Перший півфінал Євробачення-2017 відбувся у Міжнародному виставковому центрі в Києві. Трансляцію шоу на офіційній сторінці Facebook "Євробачення в Україні" подивилися понад 79 тисяч користувачів. Відео "За лаштунками Євробачення" з кабінки українських коментаторів конкурсу на офіційному YouTube-каналі UA:Перший набрало 78 878 переглядів.

Загалом перший півфінал транслювався у прямому ефірі та на сайті телеканалу UA:Перший, у форматі HD – на сайті Eurovision.ua для українських глядачів, на сайті Eurovision.tv – для користувачів із Європи інших країн світу світу.

За результатами першого півфіналу із 18 конкурсантів до фіналу пройшли десять: Молдова, Азербайджан, Греція, Швеція, Португалія, Польща, Вірменія, Австралія, Кіпр та Бельгія.

Хоч у півфіналах Євробачення виступають представники лише 18 країн, шоу транслюють всі 42 країни-учасниці пісенного конкурсу, а також Косово і Казахстан (усього 44 країни). А в день фіналу Євробачення-2017 до трансляції пісенного конкурсу долучаться США та Китай.

У Міжнародному виставковому центрі організовано 37 коментаторських позицій, де наживо працюють коментатори з 27-ми різних країн. Уся коментаторська команда Євробачення-2017 налічує більше 120 осіб. Навіть якщо коментатори деяких країн перебувають не у, організатори конкурсу створили всі умови для якісного дистанційного висвітлення конкурсу.

Нагадаємо, що другий півфінал Євробачення-2017 пройде 11 травня, гранд-фінал – 13 травня. Виступ України – гурту O.Torvald – відбудеться під час фіналу конкурсу.

Читайте також: