:
Виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд: конкурс пройшов бездоганно, без жодних проблем

Виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд: конкурс пройшов бездоганно, без жодних проблем

15 травня 2017

Йон Ола Санд, виконавчий директор Євробачення, високо оцінив рівень організації та проведення міжнародного пісенного конкурсу в Україні. Про це він сказав Президентові України Петру Порошенку на зустрічі організаторів та ведучих конкурсу 14 травня, повідомляє прес-служба Глави держави.

"Щороку ми маємо якісь зауваження чи скарги: або транспорт, або логістика, чи безпека та якісь інші і аспекти. Але Євробачення в Києві пройшло бездоганно. Ми не мали жодних проблем. З українського боку все було організовано на найвищому рівні", – зазначив Йон Ола Санд.

Президент Порошенко повідомив, що через російську агресію на сході України провести конкурс було нелегко, проте українська команда організаторів впоралась якнайкраще. "Мої щирі привітання вам усім. Євробачення-2017 було організовано на дуже високому рівні. І це є результатом дуже ефективної координації та взаємодії вашої і нашої команд", – сказав Президент України.

Виконавчий продюсер Євробачення Павло Грицак подякував за підтримку в підготовці пісенного конкурсу: "Була зроблена чудова робота, щоб усі журналісти, конкурсанти та фанати відчули гостинність Києва і перебували в комфортних умовах. Я дякую українській владі і вам, пане Президенте, за цю значущу підтримку", – сказав він.

Фінал 62-го пісенного конкурсу Євробачення-2017 відбувся в ніч з 13 на 14 травня. Перемогу здобув Сальвадор Собрал, співак із Португалії.

Фото: прес-служба Президента України

Читайте також: