:
Президент України привітав організаторів Євробачення-2017 з успішним проведенням конкурсу

Президент України привітав організаторів Євробачення-2017 з успішним проведенням конкурсу

15 травня 2017

Президент України Петро Порошенко зустрівся з організаторами Євробачення-2017 й привітав їх з успішним проведенням міжнародного пісенного конкурсу в Києві.

На зустрічі, яка відбулася 14 травня в Адміністрації Президента, були присутні: виконавчий директор Євробачення-2017 Йон Ола Санд, виконавчий продюсер пісенного конкурсу в Україні Павло Грицак, директор з виробництва Євробачення-2017 Ола Мельциг, креативний директор подій цьогорічного пісенного конкурсу Сергій Проскурня, а також телеведучі Євробачення-2017 Тімур Мірошниченко, Олександр Скічко та Володимир Остапчук.

"Попри побоювання скептиків, я гордий тим, що ми зробили Євробачення-2017. Ніхто не зміг зупинити нас", – привітав Президент Петро Порошенко організаторів Євробачення-2017 та написав про це у своєму офіційному Twitter.

"Євробачення в Києві показало всьому світу справжню Україну, – поділився враженнями ведучий Євробачення Тімур Мірошниченко, – сучасну, європейську, толерантну, талановиту, відкриту та гостинну. Це була найкраща реклама нашої країни за останні 5 років".

"Important message for all Ukrainians! Не вірте, якщо вам казатимуть, що українці "меншовартісні", що ми "якісь не такі", що нас боїться і зневажає Європа та світ. Ми круті, ми талановиті і маємо пишатись нашою "гібридністю": ми розуміємо Схід і тягнемось на Захід. U means Ukraine", – прокоментував зустріч з Президентом телеведучий Євробачення-2017 Володимир Остапчук на своїй сторінці у Facebook.

"President selfie! Сьогодні в моєму розпорядку було багато планів: перше – зробити селфі з Президентом", – прокоментував зустріч ведучий Євробачення-2017 Олександр Скічко.

Нагадаємо, цього року в пісенному конкурсі Євробачення-2017 брали участь 42 країни. Півфінали відбулись 9 та 11 травня, а 13 травня відбувся грандіозний фінал пісенного конкурсу. Перемогу в Євробаченні-2017 здобув португалець Сальвадор Собрал з піснею "Amar Pelos Dois".

Фото: прес-служба Президента України

Читайте також: