:
Як створювалися костюми ведучих Євробачення-2017

Як створювалися костюми ведучих Євробачення-2017

17 травня 2017

Тринадцять костюмів було створено для ведучих на три прямі ефіри Євробачення-2017 українськими дизайнерами брендів LUVI, Indposhiv, Lake Studio і Burenina.

Пропозиції від цих чотирьох брендів перемогли у конкурсі, який мовник-організатор Євробачення-2017 проводив спільно з журналом Vogue UA. Про те, як одягали Олександра Скічка, Володимира Остапчука і Тімура Мірошниченка – далі у матеріалі.

Indposhiv

В ательє індивідуального пошиву чоловічих костюмів Indposhiv створили чотири костюми – два для Олександра і два – для Володимира. У них ведучі з’являлися на сцені під час півфіналів.

"Підготовка костюмів для ведучих проходила у дуже стислі терміни, проте дуже весело. Уся команда майстрів була буквально заряджена, адже ми вперше брали участь в проекті такого масштабу, – розповідає засновниця бренду Катерина Возіанова. – Indposhiv шиє чоловічі костюми на замовлення вже протягом восьми років, тому ми знаємо, як зробити, щоб одяг підійшов будь-якій фігурі. Нам дуже пощастило, бо у Володимира й Олександра прекрасні статури і "посадити костюм" на них було зовсім не важко. І тим не менше, щоб костюми ідеально виглядали не лише зі сцени, а й в об’єктивах камер, наша команда постійно була присутня на всіх репетиціях і зйомках – стежила за зовнішнім виглядом хлопців".

Олександр Скічко зазначив: "Що стосується костюмів від дизайнерів Indposhiv, вони були не тільки красивими, а ще й супер-зручними. Я отримав масу задоволення від співпраці з цією командою".

Були і труднощі під час підготовки. Під час попередньої розробки костюмів не була врахована кількість гарнітури, яка потрібна ведучим на сцені, і в останній момент довелося "підганяти" піджаки.

Lake Studio

Вишивка за останні кілька сезонів стала візитівкою бренду Lake Studio і головною прикрасою костюмів, які команда марки підготувала для Олександра Скічка та Володимира Остапчука. У цьому вбранні дует ведучих відкрив другий півфінал Євробачення-2017.

"Розробка костюмів для Євробачення була непростим завданням для нас, оскільки наші ескізи були обрані для спеціального номеру ведучих, де вони танцювали й грали на музичних інструментах. Костюми мали бути дуже функціональними, – розповідають Анастасія Рябоконь й Олеся Кононова, дизайнери Lake. – Яскраві кольори були обрані, щоб візуально виокремити ведучих від ансамблю, хору й балету. Вишивка – це наша інтерпретація англійських гравюр. Нам було надзвичайно важливо передати естетику Lake Studio у такому масштабному телепроекті, як Євробачення".

Володимир Остапчук також розповів про свої враження від костюмів: "Ну, по-перше, я ще ніколи в житті не носив костюми, пошиті під мене. І відчуття були доволі дивними, адже я звик, що десь по фігурі мають бути недоліки. А по-друге, дизайнерські костюми мені завжди здавалися тендітними і ніжними, але в костюмі від Lake я танцював гопак! А ще мені писали з-за кордону і запитували, де в Мілані, Парижі та Берліні можна купити такі костюми. А я кажу: "Спочатку – на примірку до Києва…" Дизайнер, ви натяк зрозуміли? У дизайнерському Євробаченні перемогла Україна!"

LUVI

Бренд Luvi розробляв костюми на фінал Євробачення-2017 для Олександра Скічка й Володимира Остапчука. Для виконання цього завдання дизайнери Людмила Седляр і Вікторія Заграфова використовували великі блискітки. "Наші образи вийшли дуже красивими і яскравими. Костюми від бренду Luvi були найбільш оригінальними, я думаю, що це якраз те, що і було потрібно для фіналу Євробачення", – розказав Олександр Скічко.

Burenina

Для Тімура Мірошниченка, який працював у грін-румі, костюми на всі три шоу створила дизайнер Burenina. Так вирішив оргкомітет, щоб образ ведучого був цілісним від ефіру до ефіру. "З кожним шоу ми потроху ускладнювали образ Тімура, додаючи нові деталі – блискучу краватку або ланцюжок на брюках, але все одно витримували все в одному стилі", – розповідає Олена Буреніна, яка запропонувала ведучому вузький силует, що підкреслив переваги його фігури.

На відміну від ведучих сцени образ Тімура Мірошниченка був більш зухвалим. Це проявлялося як в деталях, так і в обраній кольоровій палітрі. Окрім чорного і сірого, команда Burenina використала бордовий та відтінки зеленого.

"У цих костюмах було неймовірно комфортно, що дуже важливо для роботи на сцені. Коли я їх вдягав, самооцінка піднімалася сама по собі! Окремо хочу відзначити підхід і ставлення до роботи мого дизайнера Олени Буреніної та її команди. Вони всі неймовірно талановиті, професійні, а також повністю віддаються своїй справі",– поділився враженнями Тімур Мірошниченко.

Оцінили роботу українських дизайнерів і організатори Євробачення. "Ми дуже задоволені співпрацею з українськими дизайнерами й редакцією Vogue UA. Завдяки костюмам, створеним брендами LUVI, Lake Studio, Burenina й Indposhiv, ведучі в кадрі, на сцені й поза нею були фантастично красивими. Костюми сподобалися не лише продакшн-команді, а й міжнародній пресі", – розповіла заступник шоу-продюсера Євробачення-2017 Олена Агеєва.

Читайте також: