:
UA:Перший отримав права на трансляцію Дефлімпійських ігор-2017

UA:Перший отримав права на трансляцію Дефлімпійських ігор-2017

25 липня 2017

Спортивне свято на UA:Перший продовжується! Суспільний мовник отримав права на трансляцію окремих змагань ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор, які проходять з 18 по 30 липня у турецькому Самсуні. Таким чином, українські глядачі вперше в історії зможуть вболівати за наших дефлімпійців перед екранами телевізорів.

В ефірі транслюватимуться змагання з легкої атлетики, плавання, єдиноборств, ігрових видів спорту та інших спортивних дисциплін за участю українських спортсменів. Тож стежте за анонсами на нашому сайті та у соцмережах.

"На відміну від Паралімпійських ігор, які вже мають успішну історію телепоказу, жоден український телеканал ще не транслював Дефлімпіади, – розповідає керівник творчого об’єднання "Спорт" ПАТ НСТУ Нікіта Хорозов. – Ігри не мають міжнародного транслятора, немає досвіду передачі багатоканального телесигналу. Але цього разу турецькі телевізійники організували показ змагань з різних майданчиків і, зрештою, із великою затримкою надали UA:Перший можливість отримувати картинку шляхом цифрового та супутникового зв’язку. На жаль, поки Ігри транслюються не у повному обсязі, ми маємо можливість показати лише ті змагання, які надає нам турецький мовник".

За підсумками перших шести днів Дефлімпіади українські спортсмени вибороли 46 нагород, серед яких 8 золотих 15 срібних і 23 бронзові медалі. Наша збірна впевнено утримує другу сходинку у командному медальному заліку.

Дефлімпійські ігри – спортивні змагання найвищого рівня, які проходять раз на чотири роки, для людей, що не чують або мають вади слуху. Цього року Україну на Іграх представляють 217 спортсменів. Загалом у ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх беруть участь понад 5 тисяч спортсменів з вадами слуху зі 109 країн. Вони змагаються у 16 індивідуальних та 5 командних видах спорту.

Читайте також: