:
Євробачення-2017. Закриття проекту триває

Євробачення-2017. Закриття проекту триває

10 серпня 2017

Перший робочий тиждень серпня для Дирекції пісенного конкурсу Євробачення-2017 завершився повним закриттям восьми актів.

"Разом із закриттям актів було здійснено оплати на загальну суму 677 тисячі гривень. На даний момент ще низка актів й підкріпних документів перебуває в роботі: акти на відеоролики, за якими ще ведеться робота щодо певності в правильному оформленні авторських та інших прав; акт на забезпечення персоналом, зокрема тимчасовим, за яким наразі ще ведеться робота по завершенню документального оформлення та відступленню усіх необхідних прав й виплат гонорарів. В роботі також перебуває акт на виготовлення костюмів, де виконавцем було помилково вказано некоректну суму винагороди за свої послуги і т. д. Деякі виконавці по кількох актах відмовляються надавати документи, що дадуть змогу ПАТ "НСТУ" переконатися в повноті послуг, тож ми ведемо переговори щодо вирішення цього питання. Один з підрядників, до прикладу, не може чи то не хоче надавати документи, натомість пише претензії, що мовник-організатор не виконує взяті на себе зобов’язання", – розповів директор виконавчий дирекції ПКЄ ПАТ "НСТУ" Юрій Біловус.

Станом на початок серпня підготовка кількох вимог по врегулюванню фінансових та майнових зобов’язань перебуває на фінальному етапі. Завершення проекту проходить в плановому режимі.

Дирекція пісенного конкурсу Євробачення-2017 і надалі інформуватиме громадськість про хід закриття проекту та виконання всіх фінансових зобов’язань на офіційному сайті мовника-організатора 1tv.com.ua.

Читайте також: