:
Вибухи в Калинівці: деталі подій у прямому ефірі телеканалу

Вибухи в Калинівці: деталі подій у прямому ефірі телеканалу "Вінтера"

27 вересня 2017

Трансляція спецпроекту Вінницької філії Суспільного, присвяченого аналізу ситуації з вибухами боєприпасів на складах військової частини А-1119 в місті Калинівка на Вінниччині, відбудеться сьогодні, 27 вересня, о 20:00.

Хто першим почав евакуацію населення і хто не залишив своїх будинків? Коли відновлять газопостачання? Якою є ситуація з енергетикою? Скільки постраждалих та хто потребує допомоги? Відповіді на ці запитання – у прямому ефірі телеканалу "Вінтера", а також на офіційній сторінці в Youtube.

Ведучий Володимир Грицик разом із запрошеними експертами розбиратиметься з обсягами збитків, основною версією слідства, станом на режимних об’єктах та транспортним сполученням з містом. Прокоментують ситуацію, яка склалася в регіоні, голова Вінницької ОДА та керівник штабу ліквідації НС у Калинівському районі Валерій Коровій, директор Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Людмила Грабович й начальник оперативно-координаційного Центру ГУ ДСНСУ у Вінницькій області полковник Руслан Новак. Про відновлення руху на перекритих шляхах області повідомить Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Читайте також: