:
В новому сезоні радіо можна буде побачити в ефірі UA: ПЕРШИЙ

В новому сезоні радіо можна буде побачити в ефірі UA: ПЕРШИЙ

29 вересня 2017

Тепер радіо можна не лише почути, а й побачити. У понеділок, 2 жовтня на UA: ПЕРШИЙ стартує новий проект "Радіо. День". Програма виходитиме двічі на день, по буднях, о 13:10 та 14:30.

"Радіо. День" – це запис радіоефіру, певні частини якого транслюватимуть на телеканалі UA: ПЕРШИЙ. У прямому ефірі ведучі "Українського радіо" – піаніст-імпровізатор, композитор і журналіст Роман Коляда, а також акторка і продюсерка Галина Бабій – разом із запрошеними гостями-експертами говоритимуть на соціально важливі та мистецькі теми.

Галина Бабій розповіла, для чого радіо "йде" у телеефір: "Тенденція сьогоднішнього медіаринку – це конвергентність, тобто медійність у всіх її проявах і вимірах. Ми говоримо на радіо, а розшифровка цього ефіру та запис-подкаст йде на сайт "Українського радіо". Зараз додається ще й відеотрансляція на UA: ПЕРШИЙ, оскільки ми одна суспільна телерадіомовна компанія. Таким чином з одного медійного продукту ми отримуємо одразу тривимірний посил нашій аудиторії – нас можна і подивитися, і почитати, і послухати. Врешті-решт, це донесення нашої інформації й нашого продукту більшій аудиторії".

Ще більше нових проектів чекайте у новому телевізійному сезоні на UA: ПЕРШИЙ.

Читайте також: