:
Культурна афіша здорової людини

Культурна афіша здорової людини

04 жовтня 2017

Цікавитеся сучасною українською та світовою культурою? Думаєте, як цікаво і корисно провести дозвілля? Обираєте, куди піти на вихідних з друзями чи родиною, щоб отримати максимум задоволення від витраченого часу? Тоді "Культурна афіша здорової людини" вам у поміч. Перший випуск програми стартує в ефірі UA: ПЕРШИЙ вже у середу, 4 жовтня, о 19:00.

Проект створюється спільно з регіональними філіями ПАТ "НСТУ", які робитимуть огляди та анонси культурних подій у різних областях України. Серед великого розмаїття заходів у Києві та регіонах (в тому числі неякісних, радянських, пропагандистських) команда "Культурної афіші здорової людини" прискіпливо обиратиме лише ті, які правильно репрезентують Україну і поєднують нашу культуру з міжнародним контекстом.

Анонсуватиме найкращі культурні події тижня у регіонах України та в Києві зі стислим поясненням, чому варто їх відвідати, учасниця АТО, молода акторка і співачка Настя Шевченко. "Настя – ідеальна людина, яка може висвітлювати культурні події в регіонах та Києві. Вона встигла побути акторкою театру "Дах", співачкою, потім поїхала в зону АТО, де брала участь у бойових діях. Як людина, яка займалася культурою, а потім, коли країна опинилася у небезпеці, стала на її захист, після свого повернення Настя робитиме не менш важливу справу – долучиться до створення суспільного мовлення", – розповідає виконавчий продюсер просвітницького напряму НСТУ Лук’ян Галкін.

"Генпродюсерка просвітницького напряму Суспільного Тетяна Кисельчук запросила мене у проект "Культурна афіша здорової людини", – додає ведуча проекту Настя Шевченко. – Для мене це був певний виклик, оскільки до цього моменту досвіду роботи перед телекамерою я не мала, тільки досвід кінозйомок. Проте, я погодилася, тому що мені хочеться підтримати ту справу, за яку взялися Тетяна та її команда – запустити суспільне мовлення в Україні. Я вірю, що телебачення – це можливість звертатися до дуже великої кількості людей і пропонувати їм важливу та цікаву інформацію. Тому у мене не було жодних сумнівів".

"Культурна афіша здорової людини" – це повністю виїзна програма, яка прив’язана до актуальності тієї чи іншої культурної події. Кожного разу вона зніматиметься на локації важливого культурного об’єкту. Перший випуск програми був відзнятий у бібліотеці BOtaN – улюбленому місці київських (і не тільки) інтелектуалів.

Читайте також: