:
Щур повертаєтьсі на UA: ПЕРШИЙ!

Щур повертаєтьсі на UA: ПЕРШИЙ!

06 жовтня 2017

У новому сезоні у Майкла Щура з’явиться новий піджак і пара... пара нових співведучих. Тепер їх буде троє. А це означає – втричі більше гумору, крутих скетчів, дотепних сюжетів і непередбачуваних інтерв’ю! Перший випуск нового сезону гумористично-аналітичного шоу "#@)₴?$0 з Майклом Щуром" дивітьсі вже у неділю, 8 жовтня, о 21:35.

"Поки наша програма не виходила в ефір, в країні змінилося все! – наголосив Майкл Щур. – Порошенко не посивів. Гройсман побронзовів. Тимошенко покосовіла, потім знову розкосовіла. Бальчун прорвався з України в Польщу, а Саакашвілі – з Польщі в Україну. Яценюк нарешті добудував стіну з... волосся. А ви кажете, що в Україні нічого не змінюється. Будьте готові здивуватися, бо зміни всюди i ми вас у цьому переконаємо дуже швидко".

Що буде у нових випусках "#@)₴?$0", не знають навіть сценаристи шоу, а тим більше прес-служба, яка мусить писати цей прес-реліз про новий сезон. Проте нічого не написати про Щура – це гірше, ніж написати нічого. Тому довелося притиснути Щура до стіни і витягти правду. Але єдине, у чому зізнався канадійський ведучий – не треба ні в чому зізнаватися, навіть, якщо тебе притисли до стіни. Ну і що у кожному випуску, окрім таємничих жінки і чоловіка співведучих (хоча ім’я чоловіка ми вже знаємо), буде музичний live – після короткого інтерв’ю відомі (та менш відомі) українські музиканти гратимуть та співатимуть прямо у студії.

Тож, тримаємо інтригу і запам’ятовуємо магічні цифри – 8.10, 21:35. А в якості мантри, яка налаштує вас на гарний настрій, чудово підійде назва програми: "грати, песик, дужка, гривня, знак питання, долар, нуль" :)

Читайте також: