:
На Суспільному відсвяткували День телебачення

На Суспільному відсвяткували День телебачення

16 листопада 2017

Святкування Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку сьогодні, 16 листопада, відбулося в центральному офісі Національної суспільної телерадіокомпанії України. Повітряні кульки, печиво з привітаннями, смачні кекси й музика від симфонічного оркестру та хору Українського радіо стали приємними сюрпризами для колективу суспільного мовника. Усі охочі також відвідали кінопоказ "Епоха Першого", влаштований спеціально з нагоди сьогоднішнього свята. Це був цикл 10-хвилинних роликів про телебачення та людей, які присвятили йому своє життя. У стрічці йшлося і про те, як з’явилося українське телебачення, яким воно було і як змінювалося з роками. У холі телецентру співробітники Cуспільного також залюбки фотографувалися у фотозонах "Раритети" та "Фольк-music".

Із професійним святом усіх присутніх привітали члени правління ПАТ "НСТУ" та Наглядової ради.

"Це перше свято для нової команди Суспільного. Ми швидко розвиваємося, плідно працюємо над новими програмами, і нарешті зустрілися разом. Суспільне почало створювати новий якісний продукт, яким хочеться ділитися. Бажаю всім працівникам мовника якомога швидше пройти цей нелегкий час вибробувань", - сказав Родіон Никоненко.

Олександра Кольцова зауважила: "Ми повинні зараз розповідати й пояснювати українцям, що таке Суспільне і навіщо воно потрібне. Іноді нам доводиться ухвалювати дуже важкі рішення, але ми робимо це, щоб зберегти компанію та донести людям, наскільки важливе суспільне радіо та телебачення. Ми хочемо працювати для українського суспільства, і саме тому сьогодні ми всі тут".

Роман Вінтонів, який є ще й ведучим програм на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, розповів про перші враження від роботи на телеканалі: "Коли я вперше прийшов у компанію, то дуже здивувався, скільки всього збереглося. Я хочу подякувати всім, хто зберіг цю компанію в тому стані, в якому вона зараз є. Техніці так само 20 років, але вона досі працює. І багато всього працює на світовому рівні, адже ми робимо неймовірні програми. Тут навіть зберігся свій симфонічний оркестр, який зараз грає для нас. Це честь працювати разом з вами".

Більше про те, яким було професійне свято для Суспільного, дивіться у відеоролику:

Читайте також: